Shell Coolant Essential Konsantre 3 Litre Mavi Antifriz - 2023 Üretim - Konsantre Mavi Antifiriz

  • Ürün Kodu: 3YZVEA80QL
  • Barkod: 8692005389932
  • Marka: SHELL
  • Kategori: Antifriz
  • Stok: 8
  • Fiyat
  • 485,00 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Shell Antifrizin dört temel avantajı Gelişmiş ısı transferi: Aşırı ısınma, hem araç parçalarının hem de yağın bozulmasına neden olarak aracınızın ciddi hasar görmesine yol açabilir. Organik Katkı Maddesi Teknolojili (OAT) Shell Antifrizi kullanarak radyatörünüzün aşırı ısınmasını önleyebilir ve bu sayede aracınızı yolda ve servisten uzakta tutabilirsiniz.
Mükemmel korozyon koruması: Aracınızın maruz kaldığı ısı, basınç ve su, korozyon için mükemmel koşulları oluşturur. Ancak, Shell Antifriz korozyon koruması yalnızca en çok ihtiyaç duyulan yerlerde sağlandığından, önemli korozyon önleyici katkı maddeleri geleneksel antifrize göre çok daha yavaş tükenir ve endüstri standartlarını ve üretici gereksinimlerini karşılayan veya aşan sürekli koruma sağlar.
Uzun servis ömrü: Geleneksel antifrizde, sınırlı bir mesafeden sonra korozyon önleyici özelliklerde azalma görülse de Shell Antifriz, binek araçlarda bu özellikleri beş yıl veya 250.000 km boyunca koruyabilir. Bu da aracınızı potansiyel olarak daha uzun süre çalışır halde tutarken bakım ve dolum için daha az para ve zaman harcayabileceğiniz anlamına gelir.
Üstün çökelti koruması: Antifrizler, kullanıma hazır (RTU) çözeltiler ve kullanılmadan önce suyla seyreltilmesi gereken konsantreler olarak iki temel formda sunulur. Antifriziniz sert suyla karıştırılırsa yüksek mineral içeriği, motorunuzun en sıcak parçalarında kireç birikintilerinin oluşmasına neden olabilir. Kontrol edilmezse bu durum, verimsiz ısı transferi, korozyon ve sonuç olarak motor hasarına yol açabilir. Buna karşı koruma sağlamak için Shell Antifriz LongLife Concentrate, 500 ppm'ye kadar sert su ile uyumludur ve birikinti oluşma olasılığını azaltır.
ÜRÜNLERİMİZ TAMAMEN ORIJINAL OLUP, HEPSİ YENİ TARİHLİ VE DİSTRİBİTÖR ÇIKIŞLIDIR.
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün veya ertesi gün kargoya verilir.

Eğer siparişi saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...